جزئیات داستانی فیلم The Invisible Man منتشر شد


یکی از مورد انتظارترین پروژه‌های ترسناک چند سال آینده فیلم The Invisible Man «مرد نامرئی» محصول بلوم‌هاوس است، که ابتدا قرار بود بخشی از دنیای تاریک یونیورسال باشد. حالا پس از اینکه اعلام شد این فیلم قبل از موعد اصلی در سینماها اکران خواهد شد، نکات دیگری نیز درباره آن منتشر شدند. در ادامه خبر با سینمافارس همراه باشید.

این فیلم داستان سسیلیا کاس (با بازی الیزابت ماس (Elisabeth Moss)) را دنبال می‌کند که در رابطه‌ای خشن و ناخوشایند با یک دانشمند ثروتمند و نابغه گیر افتاده است. او با کمک خواهرش (با بازی هریت دایر (Harriet Dyer))،‌ دوست دوران کودکی خودشان (با بازی آلدیس هاج (Aldis Hodge)) و دخترش (با بازی استورم رید (Storm Reid)) در میانه شب فرار کرده و جایی مخفی می‌شود. اما وقتی نامزد سوء استفاده‌گرش (با بازی الیور جکسون کوهن (Oliver Jackson-Cohen)) خودکشی کرده و بخش زیادی از ثروتش را برای او به جا می‌گذارد، سسیلیا شک می‌کند این مرگ یک حقه بوده است. وقتی زنجیره‌ای از اتفاقات عجیب زندگی کسانی که سسیلیا دوست دارد را تهدید می‌کنند، او تلاش می‌کند به همه ثابت کند شخصی که هیچکس او را نمی‌بیند در حال آزار رساندن به اوست.

جیسون بلوم (Jason Blum) استاد کنونی ژانر وحشت تهیه The Invisible Man را برعهده دارد. لی ونل (Leigh Whannell) نویسنده، کارگردان و تهیه‌کننده این فیلم است که یکی از خالقان اصلی فرنچایز Saw «ارّه» است و به تازگی کارگردانی Upgrade «ارتقا» و Insidious: Chapter 3 «توطئه: قسمت سوم» را برعهده داشته است.

فیلم The Invisible Man در تاریخ ۲۸ فوریه (۹ اسفند) اکران خواهد شد.

منبع: Comingsoon

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *