_

به سايت خوش آمديد !


براي مشاهده مطلب اينجا را کليک کنيد

                                      

                                                                    ADS


چگونه در همه ي روز بوي خوبي بدهيم
 
چگونه در همه ی روز بوی خوبی بدهیم – بیتوته
www.beytoote.com/attire/cuticle/give3-good-smell.html
Translate this page
چگونه در همه ی روز بو خوبی بدهیم بوی خوب, بوی عرق, دئودورانت, رایحه, عطر, پوست بدن, عرق کردن,مشکل عرق کردن,موهای زاید ,کرم های معطر.
روشهایی ساده برای خوش بو کردن منزل! – بیتوته
www.beytoote.com/housekeeping/…/simple-methods-good-home.h…
Translate this page
پس از طی این مدت، خواهید دید كه این راهكار چگونه معجزه‌آسا عمل خواهد كرد. … كنار شومینه قرار دهید و پوست مركبات مصرفی در طول روز را در سبد انداخته و به مرور در آتش بسوزانید. … به او تذكر لازم را بدهید، راهكارهای زیر را هنگام حضور او و پس از خروجش امتحان كنید: … سركه بوی دود را به خوبی جذب می‌كند. … بازی هیجانی و مهیج//برای همه گروه سنی.
راه‌هایی برای ماندگار کردن بوی عطر – ایسنا
https://www.isna.ir/news/…/راه-هایی-برای-ماندگار-کردن-بوی-عطر
Translate this page
Nov 9, 2013 – بعضی‌ افراد همیشه بوی خوبی می‌دهند تا جایی که می‌توان مسیر حرکت آنها … پیش از استفاده از عطر این قسمت‌ها را مرطوب‌کننده بزنید و اجازه بدهید تا کرم مرطوب‌کننده به خوبی توسط پوستتان جذب شود، اگر هم پوستی دارید که پس از زدن کرم مرطوب‌کننده خشک باقی می‌ماند، باید عطر را در طول روز و شب در …. All rights reserved.
با این روش ها همیشه خوشبو باشید | خانومی
https://www.khanoumi.com/blog/post/how-to-be-a-scented-lady
Translate this page
همه این ها با هم باعث میشه شما همیشه خوشبو باشید. نوشته : میترا شکری. چطوری همیشه خوشبو باشین؟ خوشبو بودن و بوی خوب دادن همیشه به این بستگی نداره که شما عطر خوب یا … بدین و بعد از حمام مصرف کنین و تا حداقل یک روز بوی بسیار خوبی بدهید.
یک روش جالب برای تمیز نگه داشتن منزل در 20 دقیقه – مردمان
www.mardoman.net/life/20minclean
Translate this page
Aug 28, 2010 – پس اگر من بتوانم فقط با ۲۰ دقیقه در روز وقت گذاشتن خانه ام را تمیز نگه دارم، پس شما هم می … همه لباسهای کثیف و حوله های مرطوب را برداشته و داخل ماشین لباسشویی بیندازید. … برای اینکه سیستم نظافت ۲۰ دقیقه ای خوب عمل کند، باید بتوانید در تمیز کاری سریع شوید. …. بوی بد دهان در صبح : علل و روش های درمان.

 NS