_

به سايت خوش آمديد !


براي مشاهده مطلب اينجا را کليک کنيد

                                      

                                                                    ADS


از تيغ فقط در جهت رويش مو استفاده کنيد
 
از تیغ فقط در جهت رویش مو استفاده کنید – بیتوته
www.beytoote.com/attire/cuticle/thorn-gainer-hair.html
Translate this page
پزشک در بیشتر این مواقع و به‌خصوص وقتی می‌فهمد که آنها از تیغ برای اصلاح زیر بغل استفاده کرده‌اند، خیال بیمارش را راحت می‌کند. معمولا این توده کوچک گرد صرفا …
آیا تراشیدن باعث پرپشت شدن مو می شود – پارسی طب
https://fa.parsiteb.com/آیا-تراشیدن-مو-باعث-پرپشت-شدن-مو-می-شود/
Translate this page
ing: 4 – ‎Review by پارسی‌طبآیا باورتان می‌شود که استفاده از تیغ برای زدودن موها به ۳ یا ۴ هزار سال پیش برمی‌گردد؟ … این که هر روز، دوباره و دوباره این کار را تکرار کنید که البته این تکرار و تکرار هم چندان … در واقع عوامل طبیعی ریزش مو عبارت است از پیری و وراثت. … فقط یه بار رفتم آرایشگاه و نشد دست یارو آرایشگره رو بگیردم دیدم تیغ رو کشید رو گونه هام.
رفع مشکل زود رشد کردن موهای زائد بعد از اصلاح – زیبامون
https://www.zibamoon.com/…/رفع-مشکل-زود-رشد-کردن-موهای-زائد…
Translate this page
ing: 5 – ‎409 reviewsالبته شرط موثر بودن خیسی پوست در اصلاح این است که فقط 2 تا 3 دقیقه روی … بهترین کار این است که از موس های مخصوص برای تراشیدن موها استفاده کنید. … اگر تیغ به اندازه کافی تیز است، حتی می توانید این کار را خلاف جهت رویش موها هم انجام دهید.
۱۲ ترفند درباره اصلاح موهای پا – مجله تناسب اندام
fitnessmagazine.ir › مجله زیبایی › پوست
Translate this page
Nov 11, 2016 – هنگام استفاده از کرم اصلاح، باید مقدار کمی از آن را به کار ببرید. … زمانی که اصلاح پای خود را شروع کردید، تیغ را در مرکز قوزک پایتان گزاشته و با … اگر خیلی پوستتان می سوزد یا ملتهب می‌شود، هم جهت با جهت رویش موهای پایتان تیغ را حرکت دهید. … موم درد داره ولی بهتره با تیغ فقط پاهای خود را اصلاح کنید ??
۷ اشتباه در اصلاح با تیغ که به پوستتان آسیب می‌رساند – مجله تناسب اندام
fitnessmagazine.ir › مجله زیبایی › پوست
Translate this page
Oct 7, 2016 – از اولین باری که شما شروع به استفاده از تیغ برای اصلاح موهای صورت و بدن خود کر. … بر‌خلاف جهت رویش مو تیغ اصلاح را بر روی پوست می‌کشید … دکتر Schlessinger می‌گوید: «علی الخصوص افرادی با پوست حساس، بهتر است اصلاح فقط درهمان جهت … اصلاح که التهاب‌های ناشی از تیغ زدن را تسکین می‌دهد، استفاده کنید.

 NS